לוגו חברת יונדאי

מרכז שירות ומכירה
יונדאי ומיצובישי בקריית שמונה

לוגו חברת מיצובישי

חלקי חילוף לרכב

חלקי חילוף לרכב

חלקי חילוף לרכב הפכו להיות עולם ומלואו. כאשר אנו נדרשים להחליף רכיב כלשהו מומלץ תמיד להחליפו ברכיב מקורי של היצרן. לצערנו מסיבות של חסכון בעלויות, מעדיפים בעלי רכב או מוסכים להשתמש בחלפים תחליפיים, אשר לעיתים רבות זולים יותר ופוגמים בבטיחות הנסיעה.

חלקי החילוף נחלקים ל- 4 קבוצות מרכזיות:

חלקי חילוף מקוריים לרכב – חלקים אלו יוצרו ע"י יצרן הרכב או מורשה מטעמו. בחלקים אלו מבוצעים בקרות איכות קפדניות והן עומדות בסטנדרטים ובתכנון של מהנדסי הרכב. על איכות משלמים כמובן – חלפים אלה הם יקרים יותר, גם משום שהושקעה בהם עבודת פיתוח וגימור קפדנית וגם משום שאין תחרות אמיתית. הרי היצרן הוא זה שקובע את המחיר.

חלקי חילוף תחליפיים לרכב – חלקים אלו מיוצרים על ידי יצרנים שונים ומשונים, בעיקר במדינות בהן יש כוח עבודה זול (כגון תאילנד, הודו, סין וכד'). החלפים הללו נחותים יותר מאחר ולא נערכות בדיקות עמידה באיכות. כמובן שאותם יצרנים משתמשים גם בחומרי גלם זולים יותר כדי להקטין עלויות. התוצאה – חלקי חילוף שעשויים להיות מאוד לא בטיחותיים. במרבית המקרים ההחלטה להתקין חלפים אלו איננה של הנהג, אלא מונעת על ידי אינטרסים אחרים שבטיחות הנהג איננה עומדת לנגד עיניהם, דוגמת חברות הביטוח המשלמות על התיקון או מוסכים אשר לא מדווחים לבעל הרכב שהחלק איננו מקורי, ועל ידי כך מגדילים את הרווח שלהם. חשוב מאוד בכל תיקון וטיפול לעמוד על כך שהחלפים יהיו מקוריים. כדאי לדעת שהחוק מאפשר לסרב להתקנה של חלק חילוף שאיננו מקורי.

חלקי חילוף משומשים – אלו הם חלקי חילוף מקוריים שהוצאו מרכבים שנגרסו או רכבים שהושבתו. חלקים אלו עשויים להיות איכותיים, במידה ומדובר ברכב חדש, אך לעיתים עשויים להיות בלויים, עקב שימוש ממושך. חלקים אלו זולים יותר מהתחליפיים. מאחר שלא תמיד ניתן לדעת מה טיבו של חלק החילוף, האם הוא בלוי וכד', מומלץ שלא להתקינם.

חלקי חילוף תחליפיים משומשים – אלו החלקים הזולים ביותר בשוק. כמובן שמדובר בחלפים שמסכנים משמעותית את בטיחות הנהג, נוסעי הרכב, והרכבים האחרים בכביש.

מוסך שרוני מוטורס מאמין בעבודה אחראית, המבוצעת על הצד הטוב ביותר. עבודה שכזו תורמת לבטיחות הנוסעים ומבטיחה ראש שקט לאורך זמן רב יותר. כדאי לזכור שחלקי חילוף איכותיים ישמרו על הרכב וימנעו כניסה תכופה לטיפולים, בניגוד לחלקי חילוף תחליפיים.

צרו קשר

מחוייבים לאמנת השירות

אמינות – הקפדה על דיווח מהימן המשקף את המציאות.

אדיבות – חיוך, סבלנות וסובלנות. טיפול אמפתי והקשה לצרכי הלקוח.

מקצועיות – הצוות הטכני במרכז מקפיד על השתלמויות ועבודה לפי נהלים והוראות יצרן.

גילוי נאות ושקיפות – תשובות ואספקת מידע מלא ומדוייק.

שמירה על פרטיות ואינטרס הלקוח – במרכז שרוני מוטורס הלקוח הוא במרכז.

דינה ושרון כהן, בעלים

בין לקוחותינו

שרוני מוטרוס משרת מגוון רחב של לקוחות, ציי רכב וחברות מהמובילות במשק בישראל, הנה רשימה חלקית שלהם.