לוגו חברת יונדאי

מרכז שירות ומכירה
יונדאי ומיצובישי בקריית שמונה

לוגו חברת מיצובישי

יונדאי i10

i10 מכונית ידידותית לכיס ולסביבה

מימדיה הקטנים מקנים לה יתרונות במציאת חנייה וניווט בשטחים עירוניים צפופים. יחד עם זאת, עיצוב נכון של מהנדסי יונדאי, שמר על יתרונות הרכב גם בכבישים בינעירוניים: נוחות וריווח בתא הנוסעים, בידוד רעשים, מנגנון בקרת יציבות תקנית ועוד…

צריכת הדלק חסכונית במיוחד ומיטיבה עם הצורך בשמירה על הסביבה וכמובן גם על כיסנו. הנדסת הרכיבים ותכנון יעיל מספק מכונית בעלת ערך רב ומחיר נמוך משמעותית ממתחרותיה.

 

כתבו עליה...

i10 חווית נהיגה זריזה ושקטה

"את ההפתעה הגדולה שומרת ה-i10 לנהיגה: הקוריאנית הקטנה, שבכלל מיוצרת בהודו, היא כל מה שאפשר לצפות ממכונית מיני – ויותר. היא משככת מהמורות היטב, זריזה, שקטה למדי, ומציעה התנהגות צפויה ובטוחה. בתוך העיר, ה-i10 במיטבה: המנוע – בנפח 1.25 ליטר (78 כ"ס) – גמיש מספיק כדי להאיץ אותה במהירות, ונוחות הנסיעה מפתיעה לטובה. בנוסף, הודות לממדים הצנועים, ה-i10 משתחלת בקלות למקומות חניה קטנים, ומתרוצצת ללא בעיה ברחובות צפופים."

סקירת יונדאי i10 – מתוך מדור הרכב באתר YNET

צרו קשר

מחוייבים לאמנת השירות

אמינות – הקפדה על דיווח מהימן המשקף את המציאות.

אדיבות – חיוך, סבלנות וסובלנות. טיפול אמפתי והקשה לצרכי הלקוח.

מקצועיות – הצוות הטכני במרכז מקפיד על השתלמויות ועבודה לפי נהלים והוראות יצרן.

גילוי נאות ושקיפות – תשובות ואספקת מידע מלא ומדוייק.

שמירה על פרטיות ואינטרס הלקוח – במרכז שרוני מוטורס הלקוח הוא במרכז.

דינה ושרון כהן, בעלים

בין לקוחותינו

שרוני מוטרוס משרת מגוון רחב של לקוחות, ציי רכב וחברות מהמובילות במשק בישראל, הנה רשימה חלקית שלהם. 

i10 בטוחה וסולידית

"השוואת רכבים של אתר יד2 קבעה בפירוש: "שתיהן עירוניות חמודות וזריזות – יונדאי i10 מרווחת יותר וגם מעניקה תחושה בטוחה וסולידית יותר – מבין השתיים, היא בפירוש יותר מכונית…"

סקירת יונדאי i10 – מתוך אתר יד2 למכירות

 

i10 מספקת עמדת שליטה מצויינת לתנועה קלה

"כיאה לרכב עירוני גבוהה, הישיבה ביונדאי i10 זקופה ומספקת עמדת שליטה מצוינת לתנועה קלה בעיר יחד עם משטח שמשות גדול המאפשר ראות טובה לכל הכיוונים. המושבים הקדמיים נוחים למדי ומספקים תמיכה טובה לגוף גם לגדולי מידות ותנוחת הנהיגה למרות שההגה מתכוון רק לגובה, מתגלה כטובה למדי."

סקירת יונדאי i10 – מתוך אתר cartube

i10 בעלת מנוע חסכוני ורמת אזור גבוהה

"יונדאי i10 היא קוריאנית במתכון אירופאי: מכונית קטנה עם עיצוב חמוד ומנוע קטן חסכוני, שאת רוב חייה תבלה בגבולות העיר. היתרון: תיבה אוטומטית "אמיתית" ורמת אבזור גבוהה, כולל חבילה בטיחותית (עם בקרת יציבות אלקטרונית). מנוע הבנזין בנפח 1.25 ליטרים חזק יחסית לגודלו"

סקירת יונדאי i10 – מתוך אתר icar

 

i10 עומדת במבחן גם בנסיעות בינעירוניות

"בידוד הרעשים טוב בהחלט, וניתן לנהל שיחה שקטה גם במהירויות שיוט. עוד ראויה לציון היא היציבות הכיוונית: למרות גובהה, ה-i10 כמעט ולא הושפעה מרוחות הצד של כביש החוף גם ביום המבחן הסוער בהחלט. לסיום נציין שגם בתפוסה מלאה, ולא משנה אם מדובר בשיוט מהיר (יחסית) בכביש החוף או טיפוס להר החרמון – מנוע ה-1.1 מספק את הסחורה וממשיך להפתיע. צריכת הדלק מצוינת, ובתנאי המבחן הלא-קלים עמדה על 13.5 ק"מ לליטר."

סקירת יונדאי i10 מתוך אתר autosport