לוגו חברת יונדאי

מרכז שירות ומכירה
יונדאי ומיצובישי בקריית שמונה

לוגו חברת מיצובישי

יונדאי סונטה החדשה

יונדאי i35 - המשפחתית המושלמת

יונדאי i35 היא משפחתית מפנקת במיוחד. הרכב הנבחר למוביל הקבוצה והדגם שזכה לשבחים וביקורות יוצאות דופן – איכות הגימור, החשיבה על הפרטים הקטנים, עידון הנסיעה, שילוב של בגרות ושובבות.

יונדאי I35 – תמורה יוצאת דופן למחיר

יונדאי עושה זאת פעם נוספת! ה- I35 מספקת את המיטב בסגמנט המשפחתיות הגדולות והכל במחיר נוח, המנצח את המתחרות האחרות בסגמנט. והאבזור – כמו תמיד – גם הפעם – מפנק במיוחד. 

כתבו עליה...

יונדאי i35 – נוסחה חדשה ומנצחת

"כאילו שתפיסת ההובלה בשוק הרכב הישראלי לא הספיקה לה, שולפת יונדאי הקוריאנית את הנשק האולטימטיבי במלחמה על כיסם של ציי הרכב המקומיים – סדאן עם ארבע דלתות ותא מטען, מנוע בנפח 1.6 ליטר, תיבת הילוכים אוטומטית, אבזור נדיב ותג-מחיר אטרקטיבי. למתחרים יש סיבה טובה לחשוש…"

סקירת יונדאי i35 – מתוך אתר ynet

צרו קשר

מחוייבים לאמנת השירות

אמינות – הקפדה על דיווח מהימן המשקף את המציאות.

אדיבות – חיוך, סבלנות וסובלנות. טיפול אמפתי והקשה לצרכי הלקוח.

מקצועיות – הצוות הטכני במרכז מקפיד על השתלמויות ועבודה לפי נהלים והוראות יצרן.

גילוי נאות ושקיפות – תשובות ואספקת מידע מלא ומדוייק.

שמירה על פרטיות ואינטרס הלקוח – במרכז שרוני מוטורס הלקוח הוא במרכז.

דינה ושרון כהן, בעלים

בין לקוחותינו

שרוני מוטרוס משרת מגוון רחב של לקוחות, ציי רכב וחברות מהמובילות במשק בישראל, הנה רשימה חלקית שלהם. 

יונדאי i35 – עיצוב עוצר נשימה

"יונדאי i35 מביאה למיצוי מוחלט את שפת העיצוב הזו של יונדאי, והאמת, זו בערך הפעם הראשונה שאני מצליח לראות במציאות הפח את השמות המפוצצים שאנשים העיצוב ממציאים. התוצאה על הכביש בכל מקרה, היא מכונית נאה ביותר דמוית קופה המציגה עיצוב מקורי השונה מכל משפחתית סדאן אחרת על הכביש. אז תודה ליונדאי שהפסיקה את שעמום המשפחתיות בישראל…"

סקירת יונדאי i35 – מתוך מדור הרכב באתר cartube

 

יונדאי i35 – מרווחת כמעט כמו רכב מנהלים

"מציעה i35 חלל פנימי מתוכנן היטב, עם מרווח רגליים כמעט אקזקוטיבי ליושבים מאחור, הודות לבסיס גלגלים באורך 2.7 מ', פלוס תא מטען רציני. איכות הייצור מרשימה, כמקובל בדגמי הדור האחרון של יונדאי, והנדסת האנוש טובה…"

סקירת יונדאי i35 – מתוך אתר globes

יונדאי i35 – חווית נהיגה מעודנת ומרשימה

"i35 רושמת גם שיא בהספק המנוע– 132 כ"ס. אלא שבפועל, על הכביש, יונדאי i35 לא נותנת תחושה של מכונית חזקה יותר ממאזדה3 (105 כ"ס) וטויוטה קורולה (122 כ"ס). ההישג של i35 לעומת המתחרות האלה הוא לא בביצועים וגם לא בהתנהגות הכביש אלא בעידון. מאזדה 3, בהשוואה ל-i35, היא מכונית ילדותית, בוסרית, קצת פרועה. יש בזה הרבה חן, במיוחד אם אתם מתלהבים מנהיגה, אבל בסופו של יום, הנועם של היונדאי עדיף…"

סקירת יונדאי i35 – מתוך אתר kvishim

 

יונדאי i35 – אמינה וחזקה

"בסיכומו של מבחן , מסתמנת יונדאי I35 כאחד הלהיטים הבאים של שוק הרכב הישראלי וצפויה לחזק עוד יותר את שליטתה של יונדאי בשוק המקומי . ה I35 מציעה משפחתית מעוצבת ומפתה , הנהנית מיחידת כח חזקה וחסכונית ומגובה באבזור נדיב ונוחות נסיעה טובה . מחיר ה I35 מתחיל ב- 119,900 ש"ח ותמורת 4,000 ש"ח נוספים בלבד , תוכלו לשדרג לדגם ה SUPREME הנהנה מאבזור נדיב , השווה בהחלט את התוספת …"

סקירת יונדאי i35 – מתוך אתר wheel