לוגו חברת יונדאי

מרכז שירות ומכירה
יונדאי ומיצובישי בקריית שמונה

לוגו חברת מיצובישי

יונדאי ix35

יונדאי ix35 - גי'פ משפחתי

יונדאי ix35 היא רכב רב תכליתי מהוקצה, אשר משרת את המשפחה העירונית במטלות היומיומיות אך באותה מידה בנוי לנסיעות שטח ופנאי גם מחוץ לעיר ובחיק הטבע.

יונדאי Ix35 – עיצוב אוירודינאמי מלא השראה

ה- ix35 של יונדאי – מחליפו של הטוסון, זכה לעיצוב חדש ומרענן, אשר מאמץ את המוטיבים הזורמים של הקבוצה בעיצוביה החדשים. פינות מעוגלות זרימה וחיתוכים, משווים לו מראה שובב וחצוף, ממנו אי אפשר להתעלם.

כתבו עליה...

יונדאי ix35 – הנעה עם עוצמה

"תיבת ההילוכים עובדת – כצפוי – נהדר. היא לא תיתן למשוך את המנוע לסל"ד-יתר, אך תוריד הילוכים בבלימה ותאפשר להעלות לקו האדום במצב ידני. העברות ההילוכים חלקות לשני הכיוונים וגם אם היא לא מהזריזות, זה לא מטריד. פיזור יחסי ההעברה נכון ומתאים מאוד למנוע החזק הזה. מנוע אשר הפך די מהר לחביב עלינו בהשקה הזו…"

סקירת יונדאי ix35 – מתוך אתר auto

צרו קשר

מחוייבים לאמנת השירות

אמינות – הקפדה על דיווח מהימן המשקף את המציאות.

אדיבות – חיוך, סבלנות וסובלנות. טיפול אמפתי והקשה לצרכי הלקוח.

מקצועיות – הצוות הטכני במרכז מקפיד על השתלמויות ועבודה לפי נהלים והוראות יצרן.

גילוי נאות ושקיפות – תשובות ואספקת מידע מלא ומדוייק.

שמירה על פרטיות ואינטרס הלקוח – במרכז שרוני מוטורס הלקוח הוא במרכז.

דינה ושרון כהן, בעלים

בין לקוחותינו

שרוני מוטרוס משרת מגוון רחב של לקוחות, ציי רכב וחברות מהמובילות במשק בישראל, הנה רשימה חלקית שלהם. 

יונדאי ix35 – עיצוב קורא תיגר

"מהפך הגימור שיונדאי ביצעה בשנים האחרונות ניכר היטב בחומרי עיצוב הפנים. טפיחה איתנה עליהם – מבחן בדוק להבדלה בין צעצועיות זולה לאיתנות מרשימה – הפיקה צליל בריא ואיכותי, ואפילו שמץ של מבטא יקי עלה מן הפלסטיק. בהחלט מרשים…"

סקירת יונדאי ix35 – מתוך מדור הרכב באתר globes

 

יונדאי ix35 – חיית כביש

"ix35 מבוסס על פלטפורמה של רכב כביש, והוא אכן מרגיש כמו רכב כביש לכל דבר. יש לו מרכז כובד נמוך יותר משל הטוסון, מתלים בתצורת כביש קלאסית, ושלדה קשיחה שמעניקה לו התנהגות כביש יציבה ו"מסודרת", שלא תפחיד ולא תאתגר את הנהג הממוצע. הוא מבצע העברות משקל בפניות הדוקות עם מעט מאוד נטיית גוף מיותרת, וצולח נסיעות ארוכות על כבישים מהירים תוך הפגנת יציבות כיוונית מרשימה…"

סקירת יונדאי ix35 – מתוך אתר mako

יונדאי ix35 – מחוייבת לנוחות

"במהלך נסיעתנו ממרכז הארץ לרמת הגולן , התגלה ה IX35 כרכב מנהלים ( תסלחו לי כן ) נח ושקט אשר מסוגל לגמוא ק"מ רבים של נסיעה בנוחות מרשימה . גם לאחר 520 ק"מ ביום אחד , ירדתי ממושב הנהג ללא סימנים מיותרים של עייפות וללא השלכות על הגב מהישיבה הארוכה. ספיגת הזעזועים טובה למדי וכיולם של המתלים הוא לכיוון הרך יותר …"

סקירת יונדאי ix35 – מתוך אתר wheel

 

יונדאי ix35 – תמורה מצויינת למחיר

"ה-IX35 השתדרג מהטוסון היוצא, העיצוב נאה יותר, תא הנוסעים ניראה טוב יותר ומרגיש איכותי יותר מבעבר, תיבת ההילוכים מעולה ובסה"כ יונדאי הצליחו לייצר מחליף יותר מראוי לרב המכר היוצא. תמורת 157,000 שקלים לגרסה 2X4 עם האבזור הבסיסי יותר, התמורה למחיר טובה מאוד ומהווה תחליף לרכב משפחתי, בדיוק מה שהישראלי אוהב, במילא רוב הג'יפונים מבלים את מרבית חייהם על המדרכות מאשר בשטח…"

סקירת יונדאי ix35 – מתוך אתר autosport