לוגו חברת יונדאי

מרכז שירות ומכירה
יונדאי ומיצובישי בקריית שמונה

לוגו חברת מיצובישי

יונדאי veloster

יונדאי veloster - פורצת גבולות

יונדאי ולוסטר – חדשנית ופורצת גבולות. עיצוב מרהיב וצעיר לרכב שנע בין משפחתית נוחה לרכב ספורט מפנק.לרכב 2 דלתות מצד ימין ודלת אחת מצד שמאל – עקב תפיסת הבטיחות החדשנית של יונדאי.

יונדאי veloster – אבזור מפנק

כבר בחבילה הבסיסית, הולוסטר מפנקת את בעליה בחבילת אבזור משוכללת הכוללת מיזוג מרכזי, פאנל מולטימדיה משוכלל ועוד מרכיבים שאף רכב אחר לא מספק. נוחות ופינוק עמדו בראש סדר העדיפויות של מהנדסי יונדאי.

כתבו עליה...

יונדאי ולוסטר – עיצוב חדשני מרהיב

"את שאלת המראה אם כן, צולחת הולוסטר בקלילות. תחת המגבלות הידועות של טעם וריח, היא נראית נכונה תכליתית ואגרסיבית. אין פינה ללא ביטוי עיצובי כזה או אחר; מפתחי הגלגלים הנפוחים, פיית המפלט המרכזית הרבועה, זוויות החלון המשופעות, החרטום המאיים. היא עלולה לעיתים להראות עמוסה אבל כבר אמרתי שהתצורה הזו כובשת. בייחוד מהצד, הסילואטה הזו פשוט עושה טוב על הנשמה הישראלית המעונה…"

סקירת יונדאי ולוסטר – מתוך אתר אוטו

צרו קשר

מחוייבים לאמנת השירות

אמינות – הקפדה על דיווח מהימן המשקף את המציאות.

אדיבות – חיוך, סבלנות וסובלנות. טיפול אמפתי והקשה לצרכי הלקוח.

מקצועיות – הצוות הטכני במרכז מקפיד על השתלמויות ועבודה לפי נהלים והוראות יצרן.

גילוי נאות ושקיפות – תשובות ואספקת מידע מלא ומדוייק.

שמירה על פרטיות ואינטרס הלקוח – במרכז שרוני מוטורס הלקוח הוא במרכז.

דינה ושרון כהן, בעלים

בין לקוחותינו

שרוני מוטרוס משרת מגוון רחב של לקוחות, ציי רכב וחברות מהמובילות במשק בישראל, הנה רשימה חלקית שלהם. 

יונדאי VELOSTER – ספורטיבית אמיתית

"עמדת הנהיגה בוולוסטר מתאימה לכל מידה של נהג ומייד משרה ערנות ביציאה לכביש. התמיכה מצוינת לגוף והכול מתיישב בידיים כמו שראוי לקבל ברכב עם יומרות ספורטיביות…"

סקירת יונדאי VELOSTER – מתוך מדור הרכב באתר WALLA

 

יונדאי ולוסטר – תמורה אדירה למחיר

"הדבר החשוב ביותר בהיבט הפרקטי הוא המחיר. ולוסטר אוטומטית בגרסת Inspire עולה 120 אלף שקל (ידנית ברמת הגימור הבסיסית עולה 110 אלף שקל בלבד). היא חותכת מלמטה את שירוקו ובטח את מיני. הנה לכם עוד להיט בטוח מבית יונדאי…"

סקירת יונדאי ולוסטר – מתוך אתר THEMARKER

יונדאי VELOSTER – אבזור עשיר ומפנק

"כל גרסאות הוולוסטר יגיעו עם מנועי 1.6 ליטר (140 כ"ס, 17 קג"מ), ועם תיבת שישה הילוכים ידנית או כפולת-מצמד רובוטית, ובחמש גרסאות גימור שונות. כל הגרסאות כוללות מערכת מולטימדיה עם מסך מגע, מערכת שמע מקורית, בקרת שיוט ומחשב דרך, חישוקי "17 וצמיגי 215-45. בצד הבטיחותי תציע הוולוסטר שש כריות אוויר ומערכות ABS ו-ESP נדרשות, כמו גם מערכות ממניעת גלישה לאחור בזינוק וסיוע בבלימת חירום…"

סקירת יונדאי VELOSTER – מתוך אתר YNET

 

יונדאי ולוסטר – בטיחות מעל הכל

"האבזור הבטיחותי כולל בין היתר, 6 כריות אויר, מערכת בלמים עם ABS ו- EBD וכן מערכת בקרת יציבות ESP, ו- VSM מערכת המסייעת לרכב לשמור על יציבות כיוונית בעת בלימה פתאומית או האצה על משטח שאינו אחיד. כמו כן לבחירת הלקוח ניתן להפעיל את מערכת ה- HAC שהינה מערכת סיוע לזינוק בעליה ולמניעת דרדור. בנוסף, כולל הרכב 4 משענות ראש מתכווננות ואת מערכת ה- BAS אשר מגבירה את הבלימה בעת הצורך באופן אוטומטי למניעת התנגשות…"

סקירת יונדאי ולוסטר – מתוך אתר galgalim