לוגו חברת יונדאי

מרכז שירות ומכירה יונדאי ומיצובישי בקריית שמונה

לוגו חברת מיצובישי

מוסך מורשה מיצובישי קריית שמונה

מי אנחנו

שרוני מוטורס הנו מוסך מורשה מטעם יונדאי ומיצובישי. המוסך מצוי בצפון הארץ באיזור התעשייה של קריית שמונה ומשרת לקוחות רבים ומגוונים כגון ציי רכב, צה"ל, לקוחות פרטיים וחברות.

אנו מספקים את כל סוגי הטיפולים !! הכל תחת קורת גג אחת !!

למה להגיע אלינו

רק במרכז השירות שלנו תזכו ל: טיפול מקצועי ברכב תוך הקפדה מלאה! על הוראות היצרן, טיפול על ידי צוות מוסמך שעבר השתלמויות והדרכות על ידי היבואן, הסעה מבית הלקוח בהתאם לטיפול, שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד ובאחריות היצרן

אנחנו מחוייבים

אמינות – הקפדה על דיווח מהימן המשקף את המציאות. אדיבות – טיפול אמפתי והקשבה לצרכי הלקוח. מקצועיות – הצוות הטכני מקפיד על השתלמויות ועבודה לפי הוראות יצרן.
גילוי נאות ושקיפות תוך שמירה על פרטיות ואינטרס הלקוח .

 

 

מוסך מורשה מיצובישי קריית שמונה

מאז פתיחתו יש נציגות לחברת מיצובישי בחלקה הצפוני של ארץ ישראל, כך שתושבי הסביבה אינם צריכים לנסוע מרחקים ארוכים על מנת לטפל אצל מוסך מורשה מטעם היבואן או כדי לבצע נסיעת מבחן ולרכוש רכב חדש.

אולם תצוגה בצפון

אולם התצוגה של מיצובישי בשרוני מוטורס, ממוקם בצפון, סמוך למוסך. האולם גדול ובו שטח תצוגה של כ- 200 מ"ר המכיל את דגמי הרכבים החדשים. תכולו להזמין מאיתנו בכל עת נסיעת מבחן על אחד מכלי הרכב.

נשמח לראותכם ולשרתכם.

מדוע עליי ללכת למוסך מורשה

מומלץ ללכת למוסך מורשה מכמה סיבות עיקריות:

מוסך מורשה הוא מוסך אמין המחוייב לקודים עסקיים ושירותיים.

אין מדובר במוסך מדרכה אשר אינו כפוף לאדם ויכול לספק שירות שרירותי בלי לתת הסברים. בנוסף, כל מוסך מורשה הוא מוסך בו יש צוות מקצועי ומיומן אשר הוסמך לטפל בכלי רכב.

בניגוד למוסכים שאינם מורשים, בהם יכולים לעבוד לעיתים מכונאים ללא כל הסמכה. ולבסוף – רק מוסך מורשה יספק לך אחריות ותוכל להיות ביטוח שהתיקון הנעשה אמין ומקצועי, בניגוד למצבים בהם לא מבצעים כל תיקון, משתמשים בחלפים תחליפיים זולים ולא בטיחותיים ועוד אינספור הפתעות לא נעימות.

כלי רכב ששרתנו
כלי רכב שמכרנו
ציי רכב שאנו משרתים
מכונאים שייתנו את הנשמה

בין לקוחותינו

שרוני מוטרוס משרת מגוון רחב של לקוחות, ציי רכב וחברות מהמובילות במשק בישראל, הנה רשימה חלקית שלהם.