לוגו חברת יונדאי

מרכז שירות ומכירה יונדאי ומיצובישי בקריית שמונה

לוגו חברת מיצובישי

מכונאי רכב יונדאי בקריית שמונה

מי אנחנו

שרוני מוטורס הנו מוסך מורשה מטעם יונדאי ומיצובישי. המוסך מצוי בצפון הארץ באיזור התעשייה של קריית שמונה ומשרת לקוחות רבים ומגוונים כגון ציי רכב, צה"ל, לקוחות פרטיים וחברות.

אנו מספקים את כל סוגי הטיפולים !! הכל תחת קורת גג אחת !!

למה להגיע אלינו

רק במרכז השירות שלנו תזכו ל: טיפול מקצועי ברכב תוך הקפדה מלאה! על הוראות היצרן, טיפול על ידי צוות מוסמך שעבר השתלמויות והדרכות על ידי היבואן, הסעה מבית הלקוח בהתאם לטיפול, שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד ובאחריות היצרן

אנחנו מחוייבים

אמינות – הקפדה על דיווח מהימן המשקף את המציאות. אדיבות – טיפול אמפתי והקשבה לצרכי הלקוח. מקצועיות – הצוות הטכני מקפיד על השתלמויות ועבודה לפי הוראות יצרן.
גילוי נאות ושקיפות תוך שמירה על פרטיות ואינטרס הלקוח .

 

 

מיזוג אוויר יונדאי בקריית שמונה

בארצנו מיזוג אוויר לרכב הוא אחד המרכיבים הקריטיים בנסיעה נוחה. בעיות במיזוג האוויר נפוצות בעיקר בחילופי עונות, כאשר לפתע לאחר החורף אנו מפעילים את מיזוג האוויר ומגלים שהמזגן איננו מקרר כלל או משמיע רעשים או גורם לנזילות.

בחורף מיזוג אוויר מאפשר לנו לפזר אדים המצטברים על השמשה ובכך הוא תורם קריטי לבטיחות הנסיעה.

שרוני מוטורס - המוסך שלכם בצפון

קיימות סיבות אפשריות רבות לקלקולים במיזוג האוויר, ביניהם בעיה במפוח החשמלי של מערכת מיזוג האוויר, בעיה במאוורר וכמובן – הסיבה הנפוצה ביותר לתקלה – מחסור בגז קירור.

מוסך שרוני מוטורס מתמחה בטיפולים ותיקונים של מערכת מיזוג האוויר. למוסך צוות מקצועי המורשה לביצוע טיפולים במערכת המיזוג לרכב.

צרו עימנו קשר ונשמח לתת לכם שירות !!

כלי רכב ששרתנו
כלי רכב שמכרנו
ציי רכב שאנו משרתים
מכונאים שייתנו את הנשמה

בין לקוחותינו

שרוני מוטרוס משרת מגוון רחב של לקוחות, ציי רכב וחברות מהמובילות במשק בישראל, הנה רשימה חלקית שלהם.