לוגו חברת יונדאי

מרכז שירות ומכירה
יונדאי ומיצובישי בקריית שמונה

לוגו חברת מיצובישי

יונדאי i25

i25 משפחתית קטנה שמתנהגת כמו גדולה

יונדאי i25 תוכננה כשמפחתית קטנה, כאשר בפועל מדובר במכונית שמתנהגת ממש כמו משפחתית גדולה, כל זאת, כאשר המחיר נותר אטרקטיבי. האבזור מיישר קו עם משפחתיות אחרות והביצועים לא משאירים מקום לספק. יונדאי i25 היא מכונית משפחתית, רעננה!

i25 עיצוב חדשני וסקסי

יונדאי i25 בעלת מראה עתידני וקווים זורמים ומרעננים, היא רכב משפחתי חדשני שזונח את השמרנות המאפיינת קטגוריה זו, ומפיחה בה משב רוח רענן של רעננות וספורטיביות.

כתבו עליה...

יונדאי i25 נמרצת ובעלת צריכת דלק נמוכה

"על הכביש המכונית בהחלט מרגישה נמרצת. התיבה מגיבה מהר וחלק לקיק דאון, המנוע מטפס בחדווה לטורים גבוהים ועקיפות מתבצעות בקלילות יחסית. בהתחשב בכך שה-i30 הכבדה-יותר היא אחת המכוניות היותר זריזות בקבוצתה, אין ספק של-i25 יש ביצועים שיביישו את רוב המשפחתיות ברמזור – וגם צריכת הדלק שלה נאה: בשיוט נינוח רשמנו קצת יותר מ-14 ק"מ לכל ליטר וממוצע המבחן עמד על 10.9 ק"מ/לליטר. …"

סקירת יונדאי i25 – מתוך אתר מגזין אוטו

צרו קשר

מחוייבים לאמנת השירות

אמינות – הקפדה על דיווח מהימן המשקף את המציאות.

אדיבות – חיוך, סבלנות וסובלנות. טיפול אמפתי והקשה לצרכי הלקוח.

מקצועיות – הצוות הטכני במרכז מקפיד על השתלמויות ועבודה לפי נהלים והוראות יצרן.

גילוי נאות ושקיפות – תשובות ואספקת מידע מלא ומדוייק.

שמירה על פרטיות ואינטרס הלקוח – במרכז שרוני מוטורס הלקוח הוא במרכז.

דינה ושרון כהן, בעלים

בין לקוחותינו

שרוני מוטרוס משרת מגוון רחב של לקוחות, ציי רכב וחברות מהמובילות במשק בישראל, הנה רשימה חלקית שלהם. 

יונדאי i25 התנהגות כביש מצויינת

"יונדאי רקחו לה מתכון חדש למתלים, כזה שמאפשר לה להיות נוחה למדי בשימוש יומיומי עם ספיגה טובה לצלקות האספלט בתחום העירוני, כזו שמשתפרת ככל שמהירות הנסיעה עולה, אך גם בצד ההתנהגות יש להם מה להציע. המתלים קשיחים יחסית ולכן שומרים את המרכב יציב ובטוח גם תחת עומס הפניות ונדנודים צדיים משינויי כיוון מהירים ואו אורכיים מהאצות ובלימות תכופות, לא ממהרים להוציא אותה ממסלולה…."

סקירת יונדאי i25 – מתוך מדור הרכב באתר CARS

i25 תא נוסעים מרווח ומאובזר

"גם בתוך תא הנוסעים ממשיכה ה I25 אקסנט להרשים . תשכחו מאותו תא נוסעים אפרורי ופלסטיקי שאפיין את הדגם הקודם ושהיה גורם לכל ילד ברכב להירדם בשניות מהשעמום . העיצוב החדש נאה ומזמין , שילוב הגוונים הבהירים בדגם המבחן נעים מאוד לעין והתחושה המתקבלת מאפילה אפילו על חלק ממשפחתיות יקרות בהרבה…"

סקירת יונדאי i25 – מתוך אתר WHEELS

i25 עיצוב מרהיב

"i25 היא פרפר מרהיב שבקע מתוך הגולם של אקסנט. למכונית עיצוב נאה ומתוכנן היטב, עם פרופיל דינמי שזורם ברציפות מהאחוריים הגבוהים אל החרטום הנמוך. יש לה גם גג עגלגל ושמשות נטויות בחדות, והמכלול כולו גורם לה להיראות גדולה ויוקרתית יותר. הציבור הישראלי מגיב היטב לעיצוב החדש: זו הפעם הראשונה שצילמו אותנו בעת נסיעת מבחן עם מכונית בפלח עממי זה (למעט מפגשים עם מצלמת הרדאר המשטרתית)…"

סקירת יונדאי i25 – מתוך אתר גלובס

ה־i25 מאובזרת לעילא ומנצחת את המאזדה סדאן

"אמנם יש ליפנית לא מעט יתרונות על המכונית הקוריאנית ובעיקר המון אופי אבל כשהן ניצבות אחת מול השנייה עם אותו תג מחיר בדיוק העומד על 110 אלף שקלים חייבים לציין שיש לה פנים זול למראה, איכות פלסטיקה מבאסת ואבזור בו חסרים חלון בגג, קונסולה מרכזית מלאה וחישוקים קלים שמגיעים ביונדאי כסטנדרט במחיר הזה. יותר מכל הi25- מרגישה משפחתית של ממש ולא פשרה כואבת ומבאסת על מקדש כרטיס התדלוק החופשי…"

סקירת יונדאי i25 מתוך אתר מאקו