לוגו חברת יונדאי

מרכז שירות ומכירה
יונדאי ומיצובישי בקריית שמונה

לוגו חברת מיצובישי

יונדאי i30CW

i30CW שילוב של שני עולמות

יונדאי I30CW משדרגת את החוויה המשפחתית צעד אחד קדימה! החיבור בין הרכב המשפחתי המאובזר, לרכב CROSS WAGEN מוליד מכונית שקשה להיפרד ממנה.

יונדאי i30CW – פורצת גבולות

יונדאי I30CW מביאה רף גבוה של איכות בלתי מתפשרת, מפרט מהודר ומימדים שהופכים את החיים לקלים הרבה יותר עבור המשפחה הממוצעת. עם תא מטען אדיר מימדים, גגון מובנה ומושבים אחוריים מתקפלים.

כתבו עליה...

יונדאי i30cw – מכונית שימושית

"המון שימושיות. למרות שנדוש להשתמש במילה הזאת, אין ספק שזהו יתרונה הגדול. תוספת של 23 ס"מ באורך , לסה"כ של 4.47 מטר , יחד עם תוספת של 4 ס"מ בגובה ל 1.52 מטר והארכת בסיס הגלגלים ב 5 ס"מ ל 270 ס"מ , יצרו תא נוסעים מרווח למדי ומאוד שימושי בדמות תא מטען גדול משמעותית ובנפח של 544 ליטר לעומת 340 ליטר בלבד בדגם ה 5 דלתות וכמובן נפח אחסון ענק של 1,395 ליטר עם קיפול המושבים האחוריים . תרצו להעביר מכונת כביסה הביתה ולחסוך הובלה ? קטן עליה …"

סקירת יונדאי i30CW – מתוך אתר WHEEL

צרו קשר

מחוייבים לאמנת השירות

אמינות – הקפדה על דיווח מהימן המשקף את המציאות.

אדיבות – חיוך, סבלנות וסובלנות. טיפול אמפתי והקשה לצרכי הלקוח.

מקצועיות – הצוות הטכני במרכז מקפיד על השתלמויות ועבודה לפי נהלים והוראות יצרן.

גילוי נאות ושקיפות – תשובות ואספקת מידע מלא ומדוייק.

שמירה על פרטיות ואינטרס הלקוח – במרכז שרוני מוטורס הלקוח הוא במרכז.

דינה ושרון כהן, בעלים

בין לקוחותינו

שרוני מוטרוס משרת מגוון רחב של לקוחות, ציי רכב וחברות מהמובילות במשק בישראל, הנה רשימה חלקית שלהם. 

יונדאי i30CW – חסכונית בדלק

"יונדאי i30CWהידנית, בדיוק כמו הגרסה הרגילה והמוכרת, מציעה שימושיות גבוהה, נוחות נסיעה טובה למדי ותא נוסעים מרווח עם איכות הרכבה טובה (אך שבלונית). בנסיעת המבחן, שכללה נסיעות עירוניות, בין-עירונית וגם קצת פקקים, השיגה המכונית נתון צריכת דלק לא רע בכלל של 12.1 ק"מ לליטר. עם מחיר זול באופן משמעותי לעומת הגרסה האוטומטית, מציעה גרסת ה-Blue Drive חבילה שיכולה להשתלם לנהג הישראלי, ובלבד שיהיה מוכן לוותר על הנוחות והפינוק של התיבה האוטומטית…"

סקירת יונדאי i30CW – מתוך מדור הרכב באתר ICAR

 

יונדאי i30CW – תמורה משתלמת ביותר למחיר

"במחיר של 106900 ₪ מציעה ה-I30CW Blue תמורה נאה מאוד למחיר. קודם כל מרכב הסטיישן נוח ומתאים מאוד למשפחות, המרווח טוב ושפע תאי האחסון יאחסנו את חפצכם בטיול משפחתי. מנוע ה-1.4 בשילוב עם התיבה הידנית מציע ביצועים שלא נופלים מהמשפחתית הממוצעת שאתם מכירים ואם אתם לא מפחדים מהפעלת רגל שמאל התיבה ידנית גם תחסוך לכם בהוצאות הדלק…"

סקירת יונדאי i30CW – מתוך אתר AUTOSPORT

i30CW – מרווח ונוחות

"תרון משמעותי נוסף לתצורת הסטיישן הוא אפשרות העמסת חפצים ארוכים וגדולים עד לנפח הטענה של 1395 ליטר. אני זוכר איך בכינו שם מהתרגשות, ברציף ההטענה של איקאה, כשהמדפים הארוכים ההם הונחו ללא כל מאמץ על הרצפה השטוחה והארוכה של הCW… שטח חלונות גדול בסטיישן גם נותן תחושה אוורירית יותר ודחוסה פחות בחלל תא הנוסעים-מטען המשותף. .."

סקירת יונדאי i30CW – מתוך אתר ICAR

 

i30CW – חבילה מצויינת

"יונדאי I30 CW היא חבילה מצוינת. בהתחשב במרווח הפנימי, בתא המטען השימושי ובתוספת הגודל הניכרת ניתן לומר שמדובר במכונית שהרבה יותר כדאית מיונדאי I30 הרגילה. אך למרות אלה, I30 CW עולה 115 אלף שקל, בדיוק כמו I30 הרגילה,.."

סקירת יונדאי i30CW – מתוך אתר כלכליסט