לוגו חברת יונדאי

מרכז שירות ומכירה
יונדאי ומיצובישי בקריית שמונה

לוגו חברת מיצובישי

יונדאי i20

i20 מכונית קטנה שמתנהגת כמו גדולה

מכונית ה- i20, מחליפתה של הגטס המצליחה, השתחלה בקלות לנעליים הגדולות של קודמתה. עם מפרט עשיר שמותיר את הרכבים האחרים בקטגוריית הסופר-מיני מאחור, נעה לה הi20 בקלילות ברכבי העיר, וכשנדרשת לבצע משימות בכבישים חוץ-עירוניים, ה-i20 מצליחה ובגדול.

i20 עיצוב ופרגמטיות גם יחד

העיצוב המרהיב חבר למפרט העשיר של ה- i20, וביחד עם הנדסת אנוש מעולה, מתקבל רכב קליל, זריז, מדוייק המספק חווית נהיגה חדשנית.

כתבו עליה...

יונדאי i20 יכולת פרקטית טובה לנוסעים ולמטענם

"יונדאי i20 ממלאת אחר המצופה מסדרת i החדשה של יונדאי ועולה במספר דרגות על קודמתה – הגטס. הדגש פה הוא על החבילה: אבזור רב, כולל במישור הבטיחותי, יכולת פרקטית טובה לנוסעים ולמטענם ומחיר נוח…"

סקירת יונדאי i20 – מתוך אתר מגזין אוטו

צרו קשר

מחוייבים לאמנת השירות

אמינות – הקפדה על דיווח מהימן המשקף את המציאות.

אדיבות – חיוך, סבלנות וסובלנות. טיפול אמפתי והקשה לצרכי הלקוח.

מקצועיות – הצוות הטכני במרכז מקפיד על השתלמויות ועבודה לפי נהלים והוראות יצרן.

גילוי נאות ושקיפות – תשובות ואספקת מידע מלא ומדוייק.

שמירה על פרטיות ואינטרס הלקוח – במרכז שרוני מוטורס הלקוח הוא במרכז.

דינה ושרון כהן, בעלים

בין לקוחותינו

שרוני מוטרוס משרת מגוון רחב של לקוחות, ציי רכב וחברות מהמובילות במשק בישראל, הנה רשימה חלקית שלהם. 

יונדאי i20 חסכונית בדלק

"ה I20 מייצגת את הדור החדש של יונדאי בנאמנה. תשכחו מהמכוניות הקטנות ,הבסיסיות והבזבזניות בדלק מהדור הקודם . כאן תמצאו מכונית הפונה לאירופה עם התנהגות כביש טובה ובטוחה, בטיחות מלאה ,אבזור מלא כבר בדגם הבסיסי ותאימות מושלמת לעידן הירוק , בו מכוניות נדרשות להיות גם יעילות , חסכוניות וידידותיות לסביבה…"

סקירת יונדאי i20 – מתוך מדור הרכב באתר WHEEL

i20 בעלת מנועים חזקים ומרווחת

"אין ספק ש-יונדאי i20 היא קפיצת מדרגה. היא מעוצבת ואפילו נאה/חמודה למראה הן מבחוץ ובעיקר מבפנים, היא מרווחת למדי, גם בפני עצמה וגם מול המתחרות, היא כבר לא זללנית בצריכת הדלק, יש לה 5 כוכבי בטיחות 6 כריות אוויר ומנועים חדשים. אין ספק שעל הנייר, יונדאי עשתה את שיעורי הבית שלה באיך כובשים את שוק רכבי הסופרמיני שלא דרך ציי הרכב בלבד."

סקירת יונדאי i20 – מתוך אתר cartube

i20 מכונית בוגרת ואיכותית

"יונדאי i20 שואפת להשתוות למתחרות מאירופה בעזרת עיצוב עדכני ועגלגל, מנועים מודרניים ואיכות משופרת בתא נוסעים. כמו כן, ניכרת צמיחה גם בממדים החיצוניים, והמרווח בתא הנוסעים גדל. התוצאה הסופית היא מכונית בוגרת ואיכותית, כצפוי מהמהפכה של יונדאי באירופה."

סקירת יונדאי i20 – מתוך אתר icar

 

ה־i20 מרווחת ומאובזרת בטיחותית

"הכניסה לרכב מדמה קפיצה בזמן: אנשי יונדאי בחרו בחומרים איכותיים שמיישרים קו עם מתחרות אחרות בקבוצת הסופר־מיני, ולצד תפעול מערכות הרכב מההגה, בקרת האקלים ומחשב הדרך, מתקבלת תחושה שמישהו השקיע בלקוח קצת יותר מהמקובל."

סקירת יונדאי i20 מתוך אתר autosport